Menu
Your Cart

Swift Cache Özellikleri

Hızlı ayar

Swift Cache, otomatik yapılandırmayla kolay adım adım Kurulum Sihirbazı sağlar.


Hazır ayarlar

Swift Cache ayrıca önceden yapılandırılmış ön ayarlar sağlar, yeni başlayanlar için de hızlı ve optimum bir çözüm olabilir.


Import / Export

Ayarlarınızı Dışa Aktarın / İçe Aktarın, böylece sizin için ideal ayarları bulursanız, onu üretim ortamına veya başka bir siteye taşımak kolaydır.


Beyaz etiket

Whitelabel özelliği ile Swift Cache eklentisine kendi sitenizin ismini yazabilirsiniz.


Optimizasyon

CSS Optimizasyonu

Performans için en önemli şeylerden biri statik kaynakların dağıtımını optimize etmektir . Swift Cache, yalnızca CSS dosyalarını birleştirir ve simge durumuna küçültmekle kalmaz, aynı zamanda her sayfa için Kritik CSS'yi otomatik olarak oluşturur.


Javascript Optimizasyonu

Javascripts (satır içi komut dosyaları bile) birleştirilebilir, küçültülebilir ve herhangi bir çakışma olmadan footer alanına taşınabilir.


Async Javascripts 

Büyük birleşik javascript dosyaları hala oluşturma engelleme olabilir. Swift Cache, benzersiz Async Execute özelliğini sağlar: komut dosyalarını yine de birleştirebilirsiniz, ancak komut dosyaları indirilir yüklenmez ayrı ayrı çalışır - bu da inanılmaz derecede hızlı JS yürütme sağlar, SEO puanlarını ve kullanıcı deneyimini geliştirir


Resim Optimizasyonu

Swift Cache, yerleşik, sınırsız görüntü optimize edici ile birlikte gelir . Image Optimizer API' kullanarak JPEG / PNG görüntülerinizi kayıp / kayıpsız şekilde optimize edebilir ve WebP sürümü oluşturabilirsiniz


Lazyload görüntüleri

Swift Cache, hoş bir lazyload özelliği sağlar. Swift Cache, görüntülerinizin son derece düşük sürümlerini yükler (bulanık görünecek) ve yalnızca neredeyse görüntü alanında olan görüntüleri tamamen yükler. Arka plan görüntülerini tembelleştirmek için ayrı bir seçenek de vardır.


Akıllı Youtube 

Akıllı Youtube yerleştirme özelliği ile, ziyaretçi videoyu başlatana kadar (veya yerleştirme mobil görünümde olmadan önce) tarayıcı gereksiz varlıkları yüklemez, ancak aynı kullanıcı deneyimini sağlar:


Server Push

Siteniz HTTP2 üzerinde çalışıyorsa, bu özellik kaynakları optimize etmeye ve sayfa yüklemesini hızlandırmaya yardımcı olur.


CDN desteği

Swift Cache, çekme yöntemini kullanan herhangi bir CDN'nin ayarlanmasına yardımcı olur. Bu seçeneği etkinleştirirseniz, WordPress statik dosyaları CDN üzerinden yükler. CDN tarafından sunulması gereken özel dosya türlerini de belirleyebilirsiniz. Swift Performance ayrıca gelişmiş Cloudflare desteği de sağlar.


Önbelleğe almak

Sayfa Önbelleği

Swift Cache, sayfalarınızın statik sürümünü oluşturur, böylece tarayıcı bunları daha hızlı yükleyebilir. Sayfa önbellekleme TTFB'yi azaltır ve ayrıca bazı sunucu kaynaklarını kaydeder.


Tarayıcı önbelleği

Swift Cache, tarayıcı önbelleğe almayı etkinleştirmek için gerekli başlıkları ekler. Tarayıcı önbelleğe alma, sayfa yüklemeyi hızlandıracak ve sunucunuzdaki trafiği azaltacaktır.


Proxy önbelleğe alma

Siteniz Cloudflare gibi proxy'ler kullanıyorsa, proxy önbelleğe alma gelişmiş bir seçenektir. Proxy sunucusunun arkasındaki TTFB'yi son derece azaltabilir


Önbellek önyükleme

Swift Cache, önbellek önyükleme özelliği sağlar; bu WordPress tüm önbelleğe alınabilir sayfalarınızı önceden yükler ve ziyaretçiler için önbellek oluşturur. Ayrıca herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığını (yayınlama / güncelleme postası, sayfa veya ürün, yeni yorum, bir ürünün stok / fiyatı güncellenmiş vb.) Ve önbelleği otomatik olarak yeniden oluşturabilir.


Lazyload elemanları - ajaxify

Lazyload elemanları gelişmiş bir özelliktir. Bununla, sayfa yüklendikten sonra AJAX aracılığıyla yüklenmesi gereken içerik parçalarını belirleyebilirsiniz. Bu özellik için teşekkürler, yalnızca küçük bir dinamik bölüm olduğu için tüm sayfayı hariç tutmanıza gerek yoktur.


Boş sepeti önbelleğe al

Bu özellik sayesinde WooCommerce miniart'ını boşsa statik önbellekten sunabilirsiniz. Sitenizle ilk etkileşimi hızlandıracaktır.


AJAX önbellek

Swift Cache ile önbelleğe alınabilen AJAX eylemlerini belirleyebilirsiniz, bu istekler sayfalarınız gibi önbelleğe alınabilir. Ziyaretçileriniz için sayfanın tam yüklenme süresini hızlandıracaktır.


Dinamik önbellekleme

Swift Cache ile önbelleğe alınabilir sorgu dizeleri belirtebilirsiniz, bu istekler normal sayfalar gibi önbelleğe alınabilir. Siteniz sipariş, dil vb. İçin sorgu dizeleri kullanıyorsa yararlı olabilir.


Giriş yapmış kullanıcılar için önbellek

Oturum açmış kullanıcılar için önbelleğe almayı etkinleştirebilirsiniz, böylece siteniz yalnızca hız testleri için değil, gerçek ziyaretçileriniz için daha hızlı olabilir.


Erken yükleyici

Erken yükleyici özelliği ile Swift Cache, yüklenecek ilk eklenti olacak, böylece herhangi bir eklenti hızı etkilemeden önce yanıtı optimize edebilir.


Önbellek 404

Swift Cache 404 sayfayı da önbelleğe alabilir. Sunucunuza 404 istek yüklendiğinde, bu seçenekle sunucunuzdaki yükü azaltabilirsiniz.


Varnish

Swift Cache, Varnish tamamen destekler, önbelleği otomatik olarak temizleyebilir ve önyükleyebilir.


appcache

Appcache ile, tarayıcının Uygulama Önbelleğini kullanarak ilk görünümde ziyaretçi için önceden yüklenecek belirli sayfaları (hatta tam siteyi) seçebilirsiniz. Sitenizde gezinmeyi önemli ölçüde hızlandırabilir. Appcache'i masaüstü ve mobil cihazlar için ayrı ayrı yapılandırabilirsiniz.


Gelişmiş İstisnalar

Önbellek için istisnalar ayarlayabilirsiniz. Yayın türlerini, belirli sayfaları veya URL'leri hariç tutabilir, kullanıcı aracıları ve tarayıcılar tarafından istisnalar ekleyebilir, arşiv sayfalarını (yazar, kategori vb.) Hariç tutabilir veya belirli bir dize içeriyorsa sayfayı önbelleğe almayı hariç tutabilirsiniz.